„Z Koniem za Pan-Brat”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 września 2019

Sekretariat Regionalny KSOW i Stowarzyszenie „Koń Nadbużański” zapraszają serdecznie na VII Festyn „Z Koniem za Pan-Brat” w Putkowicach Nadolnych. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020. Ma on na celu poznanie dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu rolnictwa, ekoturystyki i turystyki oraz aktywizacja uczestników do podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich.

VII Festyn „Z koniem za pan brat” w Putkowicach Nadolnych odbędzie się w niedzielę, 6 października 2019 r. w Putkowicach Nadolnych w gminie Drohiczyn. Festyn rozpocznie Msza Św. w kościele parafialnym pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Śledzianowie, która sprawowana będzie o godz. 9.00. Po Eucharystii odbędzie się poświęcenie zwierząt i parada bryczek. Zaprzęgi przejadą przez Śledzianów i udadzą się do Putkowic Nadolnych (tereny nad Bugiem). Podczas festynu odbędą się zawody zaprzęgów konnych, zawody w pogoni za lisem. Zaplanowano zabawy dla dzieci i wspólną biesiadę przy grillu i ognisku oraz muzyce lokalnej kapeli. Dla młodych rolników zainteresowanych unowocześnianiem swoich gospodarstw rolnych odbędzie się też wystawa nowoczesnych maszyn rolniczych.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl.