ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE KOSULTACYJNO - SZKOLENIOWE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 października 2021

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjno – szkoleniowym w ramach projektu współpracy Sieciowe Produkty Turystyczne w Dolinie Baryczy i Bugu realizowanego przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu” i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”.

Szczególnie zapraszamy osoby z rowerowej branży turystycznej, przedstawicieli gmin, powiatów, domów kultury i bibliotek zajmujących się promocją i turystyką, przedstawicieli organizacji turystycznych, gospodarstw agroturystycznych, przedsiębiorców, przewodników turystycznych, lokalnych liderów oraz wszystkie osoby zainteresowane promocją i turystyką rowerową regionu SLGD „Tygiel Doliny Bugu”.

Miejsce spotkania: Ośrodek Edukacji Przyrodniczej, Ziołowy Zakątek, Koryciny 73 b, gm. Grodzisk, pow. siemiatycki

Termin: 27.10.2021 r.

Prowadzący spotkanie: Agnieszka Wojtkowska – prezes SLGD „Tygiel Doliny Bugu”.

 

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny poniżej w załączeniu. Wypełniony i podpisany formularz prosimy przesłać (scan/zdjęcie) na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl bądź dostarczyć osobiście do biura LGD najpóźniej do dnia 21.10.2021 r. do godz. 15.30. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w projekcie prosimy o wcześniejszą informację.