Zmiana w wypoczynku zimowym 2016

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 grudnia 2015

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania -Tygiel Doliny Bugu" informuje, że zmianie uległo miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. Kolonie dla tego turnusu organizowane będą w Murzasichle. Termin pozostaje bez zmian tj.02.02.-11.02.2016r. W związku ze zmianą, w plikach do pobrania zamieszczamy aktualną dokumentację rekrutacyjną.  ...

Pragniemy przypomnieć, że warunkiem uczestnictwa w wypoczynku jest wiek od 11 do 16 lat, co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Osoby zainteresowane wyjazdem zgłaszają się bezpośrednio do biura LGD w celu zarezerwowania miejsca. Decyduje data wpływu dokumentacji zgłoszeniowej do biura LGD. Rekrutacja trwa do 18.12.2015r. Informujemy, iż na dzień dzisiejszy posiadamy jeszcze miejsca wolne na oba turnusy.

Jenocześnie informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie z FSUSR. W związku z tym wypoczynek zimowy 2016 będzie realizowany.

UWAGA! Dokumentacja uczestników wypoczynku, którzy dostarczyli dokumenty rekrutacyjne do biura przed zmianą miejsca wypoczynku, jest ważna. Nie ma potrzeby dostarczania nowych dokumentów.