UWAGA! UWAGA! JUŻ NIEBAWEM DEBATA PN. "ROLNICZY HANDEL DETALICZNY"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 kwietnia 2017

Od stycznia br. weszły zmiany w przepisach związane z „Rolniczym handlem detalicznym”. Mając na względzie potrzebę informowania społeczeństwa o nowych możliwościach Samorząd Województwa Podlaskiego przy wsparciu samorządów powiatowych, wychodzi z inicjatywą zorganizowania debaty publicznej, której celem będzie omówienie najważniejszych aspektów praktycznych stosowania nowych regulacji. Odbędzie się ona 26 kwietnia 2017 r., początek godz. 10:00. Przebieg tej inicjatywy będzie nadawany w Internecie i możliwe będzie śledzenie go w wybranych punktach na terenie województwa.

Zapraszamy Państwa do udziału w transmisji konferencji, w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach, ul. Leg. Piłsudskiego 3, po potwierdzeniu obecności- telefonicznie pod nr 85 65 66 526 lub mailowo: promocja@siemiatycze.pl.

Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoli zwiększyć kompetencje oraz odpowiedzieć na pytania i wątpliwości związane z rolniczym handlem detalicznym.

Przewidziana została możliwość zadawania pytań ekspertom – zarówno drogą elektroniczną (pytania należy zadawać na e-mail ksow@wrotapodlasia.pl), jak i telefonicznie: 691 991 756.  Ekspertami będą przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Finansów, inspekcji sanitarno-epidemiologicznej, weterynaryjnej, doradca podatkowy oraz praktycy, więc uzyskamy informacje z „pierwszej ręki”. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.podlaskie.ksow.pl oraz www.siemiatycze.p

Pliki do pobrania