Wizyta studyjna do Sandomierz i okolic

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 września 2017

W dniach 20-22 października 2017r. organizujemy wyjazd studyjny do Sandomierza i okolic o tematyce: „Dobre praktyki w zakresie współpracy przedsiębiorców, tworzenie sieci współpracy, szlaków, promocji produktów regionalnych, rozwoju turystyki i informacji turystycznej w tym rozwój przedsiębiorczości przetwórczej na przykładzie inkubatora”.

Wyjazd skierowany jest w szczególności do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych działających w zakresie turystyki, promocji, przetwórstwa, JST, Punktów Informacji Turystycznej itp.

Warunkiem udziału w wyjeździe jest działanie (siedziba, prowadzenie działalności) na obszarze Tygla.  W wyjeździe może wziąć max. 1 osoba z danego podmiotu. Wyjazd jest odpłatny tj. 100zł/os. (LGD obciąży podmiot notą księgową lub rachunkiem).

Uczestnicy mają zapewniony nocleg w pokojach 2 lub 3 osobowych, wyżywienie tj. śniadanie, obiad i kolacja, ubezpieczenie, transport  oraz program merytoryczny w załączeniu poniżej (szczegółowy program godzinowy zostanie wysłany mailem do osób, które zakwalifikowały się na wyjazd).

Organizator dysponuje 17 miejscami, gdzie decyduje kolejność wpływu formularza zgłoszeniowego (formularz w załączeniu). Formularze należy wysyłać podpisane na email: prezes@tygieldolinybugu.pl.  Proszę o nadsyłanie zgłoszeń do 6 października 2017 do godziny 15.30. 

Program wizyty (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)