Jesteś tutaj: Start / DZIAŁALNOŚĆ / KSOW

KSOW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zakończyliśmy warsztaty Ogrody Przyjazne Pszczołom

Przejdź do - Zakończyliśmy warsztaty Ogrody Przyjazne Pszczołom

Stowarzyszenie ‘’Lokalna Grupa Działania-Tygiel Doliny Bugu”  w październiku  2021 r. zrealizowała operację pn. „Warsztaty przyjazne pszczołom- urządzanie warsztatów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego i sokołowskiego.”

W ramach operacji utworzono 16 ogrodów na terenie powiatu łosickiego, sokołowskiego, siedleckiego. W warsztatach udział brało 240 mieszkańców z obszaru LGD w tym 128 osób do 35 roku życia.

Podczas warsztatów mieszkańcy podnieśli kwalifikacje w zakresie urządzania ogród przyjaznych pszczołom, zdobyli wiedzę jakie rośliny są miododajne oraz nauczyli się uprawiać ogrody miododajne.

Mamy nadzieję , że mieszkańcy zainspirują się i utworzą takie ogrody na swoich posesjach.

 Projekt współfinansowany z Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich 

 

31 października 2021
Czytaj więcej o: Zakończyliśmy warsztaty Ogrody Przyjazne Pszczołom

PUBLIKACJA OGRODY PRZYJAZNE PSZCZOŁOM

Zakończyliśmy warsztaty ,,Ogrody Przyjazne pszczołom- urządzenie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu siemiatyckiego.

W warsztach udzial brało 135 mieszkańców 9 podlaskich gmin.W ramach warsztatów została przygotowana publikacja na temat zakładania ogrodów ekologicznych. Zachęcamy do tworzenia takich ogrodów.

 

 

1 października 2021
Czytaj więcej o: PUBLIKACJA OGRODY PRZYJAZNE PSZCZOŁOM

Warsztaty w Przesmykach

Przejdź do - Warsztaty w Przesmykach

 Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Przesmykach . Uczestnicy projektu dowiedzieli się jak zakładać ogrody przyjazne pszczołom oraz dokonali nasadzenia za budynkiem gminy.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie .
Projekt dofinansowany  ze środków Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

30 września 2021
Czytaj więcej o: Warsztaty w Przesmykach

Warsztaty Przyjazne Pszczołom urządzanie ogrodów ekologicznych odbyły się w Jabłonnej Lackiej

Przejdź do - Warsztaty Przyjazne Pszczołom urządzanie ogrodów ekologicznych odbyły się w Jabłonnej Lackiej

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Jabłonnej Lackiej  . Mieszkańcy dowiedzieli się jak zakładać ogrody sprzyjające pszczołom oraz wykonali nasadzenia przy nowym budynku Urzędu Gminy.

 

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie .

 

Projekt realizowany z Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

 

27 października 2021

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – Wólka Nosowska

Przejdź do - Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – Wólka Nosowska

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Wólce Nosowskiej  . Mieszkańcy dowiedzieli się jak zakładać ogrody sprzyjające pszczołom oraz wykonali nasadzenia.

 

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie .

 

Projekt realizowany ze środków Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

 

26 października 2021

Ogrody przyjazne Pszczołom w Niemojkach gmina Łosice

Przejdź do - Ogrody przyjazne Pszczołom w Niemojkach gmina Łosice

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Niemojkach . Mieszkańcy dowiedzieli się jak zakładać ogrody sprzyjające pszczołom oraz wykonali nasadzenia na działce sołeckiej w Niemojkach gmina Łosice.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie .

 

25 października 2021

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Platerowie .

Przejdź do - Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Platerowie .

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Platerowie . Nasadzenie powstały przy przedszkolu w kształcie motylka biedronki i pszczoły. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w projekcie .

Projekt dofiansowany ze środków Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich 

29 października 2021

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Sarnakach

Przejdź do - Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Sarnakach

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Sarnakach. Nasadzenia powstały w parku .

Dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach.

Projekt realizowany ze środków Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

 

29 października 2021

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Olszance.

Przejdź do - Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Olszance.

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w Olszance. Nasadzenia powstały przy Szkole .

Dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach.

Projekt współfinansowany ze środków Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

 

20 października 2021

Warsztaty Ogrody Przyjazne pszczołom w Krasnej gmina Huszlew

Przejdź do - Warsztaty Ogrody Przyjazne pszczołom w Krasnej gmina Huszlew

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego” odbyły się w miejscowości Krasna gmina Huszlew. Dzięki mieszkańcom powstały nasadzenia przy świetlicy.

Projekt dofinansowany  ze środków  Krajowa Sieć Obszarów wiejskich 

27 października 2021
Czytaj więcej o: Warsztaty Ogrody Przyjazne pszczołom w Krasnej gmina Huszlew

Warsztaty Ogród przyjazny pszczołom w Karlusinie

Przejdź do - Warsztaty Ogród przyjazny pszczołom w Karlusinie

Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych na terenie powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego”  odbyły się w Karlusinie . Dzięki zaangażowaniu mieszkańców powstał kolejny ogród przyjazny pszczołom. Nasadzenia powstały przy miejscowym placu zabaw. Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie.

Projekt realizowany ze środków Krajowa Sieć Obszarów wiejskich. 

22 października 2021
Czytaj więcej o: Warsztaty Ogród przyjazny pszczołom w Karlusinie