Plan Komunikacji 2018r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie w ramach projektu "DLA SIEMIATYCZ RAZEM"

Przejdź do - Spotkanie w ramach projektu "DLA SIEMIATYCZ RAZEM"

11 października br. w ramach działań informacyjno - szkoleniowych grup de faworyzowanych informujących o możliwości wsparcia w ramach środków LSR w Siemiatyczach odbyło się spotkanie informacyjne otwierające projekcie pt. ,,Dla Siemiatycz Razem” realizowany w zakresie przedsięwzięcia Projekty Aktywności Lokalnej w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu". 

11 października 2018

VI Festyn "Z koniem za pan - brat" w Putkowicach Nadolnych

Przejdź do - VI Festyn "Z koniem za pan - brat" w Putkowicach Nadolnych

Dnia 7 października 2018 r. uczestniczyliśmy w VI Festynie "Z Koniem za Pan-Brat" w Putkowicach Nadolnych organizowanym  przez Stowarzyszenie "Koń Nadbużański", Parafię p.w. Św. App. Piotra i Pawła w Śledzianowie, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie. 

Impreza rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Śledzianowie, po której odbyło się poświęcenie zwierząt i parada zaprzęgów. Zaprzęgi przejechały przez Śledzianów i udały się do Putkowic Nadolnych (tereny nad Bugiem). Podczas festynu odbyły się także pokazy siewu zboża i nawozów siewnikiem konnym. Odbyła się także wystawa nowoczesnych maszyn rolniczych. Podczas imprezy były także zorganizowane zabawy dla dzieci i wspólna biesiada przy ognisku i muzyce ludowej.

11 października 2018

WARSZTATY TECHNIKĄ QUILLINGU!!!

SLGD "Tygiel Doliny Bugu" w ramach spotkań konsultacyjnych/ promujących dobre praktyki organizuje cykl wartsztatów, których celem będzie wykonanie kartek okolicznościowych techniką quillingu.

 

9 października 2018
Czytaj więcej o: WARSZTATY TECHNIKĄ QUILLINGU!!!

Piknik integracyjny "Babie Lato"

Przejdź do - Piknik integracyjny "Babie Lato"

20 września w ramach działań wynikających z Planu Komunikacji- spotkania konsultacyjne mające na celu prezentację dobrych praktyk SLGD "Tygiel Doliny Bugu" uczestniczyło w  spotkaniu pod nazwą „Babie Lato”.  Podczas spotkania w Putkowicach Nadolnych odbył się spektakl teatralny, przepiękna wystawa prac plastycznych, konkursy z nagrodami, loteria, grill, gry, zabawy oraz tańce na świeżym powietrzu.

24 września 2018

"Święto Ziemniaka"

Przejdź do - "Święto Ziemniaka"

22 września w ramach działań wynikających z Planu Komunikacji- spotkania konsultacyjne mające na celu prezentację dobrych praktyk SLGD "Tygiel Doliny Bugu" współorganizowało spotkanie pod nazwą „Święto Ziemniaka”. W ramach spotkania uczestnicy mieli okazję degustować potrawy przygotowane przez lokalne gospodynie oraz wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Dołubowa. Spotkanie uświetniały występy zespołu „Polne Maki”.

24 września 2018

Wizyta studyjna - Dolina Baryczy

Organizujemy wizytę studyjną w terminie 17-20 października 2018 r. po Dolinie Baryczy, gdzie będzie możliwość zapoznania dobrych praktyk związanych z rozwojem oferty obszaru w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu turystyki, edukacji pozaformalnej/ produkty lokalne. 

Jeśli działasz na obszarze LGD w sferze produktu lokalnego, przetwórstwa, turystyki lub planujesz zająć się takim tematem to zapraszamy Cię na wyjazd. 

W załączeniu program, formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi warunkami.

Zapraszamy.

 

Program (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

24 września 2018

Projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce- podsumowanie

Przejdź do - Projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce- podsumowanie

W piątek 07.09.2018 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Putkowicach Nadolnych o godzinie 1800 odbyło się spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej Skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce.

11 września 2018

"Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

Przejdź do - "Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

W piątek 07.09.2018 r. w ramach działań zaplanowanych w Planie Komunikacji- Spotkania z zakresu działań informacyjno- szkoleniowych skierowanych do grup de faworyzowanych  uczestniczyliśmy w festynie promującym drugi rok realizacji projektu “Jestem Super!” - Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym, który odbył się przy Świetlicy Środowiskowej prowadzonej przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drohiczynie . W ramach festynu odbyły się warsztaty ceramiczne, chemiczne jak również gry i zabawy integracyjne.

10 września 2018

Spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce

W piątek (07.09.2018) w Środowiskowym Domu Samopomocy w Putkowicach Nadolnych o godzinie 1800 odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt “Ukierunkowani na sukces” - Projekt Aktywności Lokalnej Skierowany do młodzieży Gmin: Drohiczyn, Perlejewo, Grodzisk, Milejczyce. W trakcie spotkania zostaną rozdane dyplomy oraz certyfikaty, które w trakcie trwania projektu zdobyli uczestnicy. Po oficjalnym rozdaniu dyplomów oraz certyfikatów odbędzie się poczęstunek.

4 września 2018

Spotkanie w ramach projektu "Jestem Super"- Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym

W piątek (07.09.2018 r.) w godzinach: 1230- 1700 w Świetlicy Środowiskowej mieszczącej się przy ulicy Warszawskiej 49G w Drohiczynie  prowadzonej przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej odbędzie się festyn promujący drugi rok realizacji projektu “Jestem Super!” - Programy pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie wolnym.

W programie festynu znajdują się m.in. Warsztaty ceramiczne oraz warsztaty chemiczne, gry i zabawy integracyjne. Następnie odbędzie się poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do świetlicy!!!

 

4 września 2018

KONKURS PLASTYCZNY "Moje Wspomnienia z Wakacji"

 

Regulamin konkursu plastycznego (pobierz plik)

Karta zgłoszenia na konkurs plastyczny (pobierz plik)

3 września 2018