Plan Komunikacji 2018r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Impreza "4M"

14 sierpnia 2018

Dożynki Gminne w Sterdyni

Przejdź do - Dożynki Gminne w Sterdyni

Dnia 12 sierpnia 2018 r. uczestniczyliśmy w organizowanych Dożynkach Gminnych w Sterdyni. Obchody dożynkowe rozpoczęły się mszą odprawianą w kościele parafialnym w Sterdyni. Po uroczystościach kościelnych wszyscy przemaszerowali na plac przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, gdzie odbyła się dalsza część imprezy. Podczas imprezy zorganizowaliśmy stoisko promocyjno - informacyjne, gdzie odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy animacje w postaci gier i zabaw edukacyjnych.

13 sierpnia 2018

XIII Międzynarodowe Targi Pogranicza

Przejdź do - XIII Międzynarodowe Targi Pogranicza

29 lipca 2018 r. uczestniczyliśmy w XIII Międzynarodowych Targach Pogranicza w Siemiatyczach. Podczas imprezy pod namiotem Podlaskiego Stowarzyszenia Gmin zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych, m.in. stoisko promocyjno - informacyjne, w ramach którego promowaliśmy obszar działania naszego stowarzyszenia. Odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Podczas imprezy pracownicy stowarzyszenia promowali „Samochodowo-Motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny", który powstał w ramach projektu współpracy naszego stowarzyszenia z LGD "Puszcza Białowieska". Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy animacje w postaci gier i zabaw edukacyjnych.

30 lipca 2018

Spotkanie z właścicielką Firmy Eternite - Poznaj Podlasie

Przejdź do - Spotkanie z właścicielką Firmy Eternite - Poznaj Podlasie

20 lipca 2018r. w Centrum Odnowy i Folkloru Podlaskiego Eternite - Poznaj Podlasie w Wólce Nadbużnej odbyło się spotkanie z właścicielką firmy. Zadanie zostało zorganizowane w ramach kampani społecznej na rzecz podniesienia aktywności osób młodych. Celem spotkania było zainteresowanie młóodzieży tematyką założenia działalności gospodarczej. W spotkaniu brała udział młodzież w wieku 16 – 19 lat.

20 lipca 2018

IV Wieczorny Event w Dołubowie

Przejdź do - IV Wieczorny Event w Dołubowie

06.07.2018r. SLGD „Tygiel Doliny Bugu” współorganizowało spotkanie aktywizujące grupę defaworyzowaną pod nazwą „IV Wieczorny Event” w Dołubowie. Podczas wieczoru zorganizowano pokaz konny Towarzystwa Hippicznego „SZWADRON”, turniej Paintballa, zawody i zabawy rekreacyjno-sportowe, występy zespołów: „Polne Maki” oraz uczestników WTZ, stoisko tematyczne, loterię fantową, „dmuchańce”, ognisko oraz dyskotekę. W/w atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników. „IV Wieczorny Event” swoim występem uświetnił kabaret „NO i CO”.

17 lipca 2018

Spotkanie z modelką Roksaną Chrząstowską

Przejdź do - Spotkanie z modelką Roksaną Chrząstowską

6 lipca br. w ośrodku wypoczynkowym Relaks w Serpelicach odbyło się spotkanie z modelką, która znana jest nie tylko w Polsce ale również za granicą Roksaną Chrząstowską. Zadanie zostało zorganizowane w ramach kampani społecznej na rzecz podniesienia aktywności osób młodych. Celem spotkania było zainspirowanie młodzieży modelingiem. W spotkaniu brała udział młodzież w wieku 16 – 19 lat.

16 lipca 2018

Spotkanie z wolontariuszką Aleksandrą Wojtkowską

Przejdź do - Spotkanie z wolontariuszką Aleksandrą Wojtkowską

9 lipca 2018r. w ośrodku wypoczynkowym Relaks w Serpelicach odbyło się spotkanie ze znaną wolontariuszką, która pełniła swoją misję w Ugandzie, w Afryce Aleksandrą Wojtkowską. Zadanie zostało zorganizowane w ramach kampani społecznej na rzecz podniesienia aktywności osób młodych. Celem spotkania było zainspirowanie młodzieży tematyką wolontariatu. W spotkaniu brała udział młodzież w wieku 16 – 19 lat.

16 lipca 2018

VI Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

Przejdź do - VI Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu

15.07.br. podczas organizowanej imprezy "VI Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu" w Serpelicach przygotowaliśmy także stoisko informacyjno - promocyjne, gdzie promowaliśmy obszar działania naszego stowarzyszenia. Odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Podczas imprezy pracownicy stowarzyszenia promowali także „Samochodowo-Motocyklowy Podlaski Szlak Sakralny", który powstał w ramach projektu współpracy naszego stowarzyszenia z LGD "Puszcza Białowieska". 

16 lipca 2018

VI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW PIEŚNI LUDOWYCH DOLINY BUGU

Przejdź do - VI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW PIEŚNI LUDOWYCH DOLINY BUGU

15 lipca br. odbył się XIX Festyn Nadbużański w Serpelicach, w ramach którego zorganizowany został "VI Przegląd Zespołów Pieśni Ludowych Doliny Bugu", w którym uczestniczyło 12 zespołów i 1 kapela. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu", Starostwo Powiatowe w Łosicach oraz Gmina Sarnaki. 

16 lipca 2018
Czytaj więcej o: VI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW PIEŚNI LUDOWYCH DOLINY BUGU

Nabór ofert na wyłączność sprzedaży piwa oraz gastronomii podczas imprezy promocyjnej „4M”

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” ogłasza nabór ofert
na wyłączność sprzedaży piwa oraz gastronomii podczas imprezy promocyjnej pn. „4M” czyli mąka, mięso, miód i mleko w dniu 26 sierpnia 2018. w Repkach


1.    SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zaprasza do składania pisemnych ofert na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii typu: dania z grilla, hot-dogi, frytki, hamburgery, zapiekanki, kebaby, podczas imprezy promocyjnej pn. „4M” czyli mąka, mięso, miód i mleko.
2.   Wyłączność na sprzedaż gastronomii nie obejmuje handlu podczas imprezy tradycyjnych/regionalnych wyrobów gastronomicznych typu: np. wyroby cukiernicze a także sprzedaży lodów, słodyczy, popcornu i waty cukrowej, miodu, ziemniak na patyku, gofry, sorbety.
3.   Ofertę należy wysłać scanem na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl - ofertę należy wypełnić na załączonym poniżej wzorze. 
4.   Termin składania ofert upływa 17 lipca 2018 r. o godz. 12.00. Oferty które napłyną po tym terminie, nie będą rozpatrywane.

5.   Oceny dokona Komisja ds. wyboru oferty powołana przez Prezesa Stowarzyszenia SLGD „Tygiel Doliny Bugu”  w terminie 14 dni od zakończenia naboru ofert.
6.   Weryfikacji podlegać będą następujące elementy oferty:

- wysokość ceny za stoisko (minimalna kwota brutto do zapłaty na rzecz Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” wynosi 3 500,00 zł.);
- doświadczenie Oferenta w zakresie organizacji ogródków piwnych podczas dużych imprez, które należy udokumentować.
7.   SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zobowiązuje się do podpisania umowy na wyłączność sprzedaży piwa i gastronomii na terenie imprezy z Oferentem, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę i spełnił wymogi formalne.

8. Organizator nie zapewnia przyłączenia ogródka do prądu.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT. 

WZÓR OFERTY (pobierz plik)

 

8 lipca 2018

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stoiska na imprezę promocyjną "4M" w Repkach

Stowarzyszenie po raz kolejny organizuje imprezę promocyjną pt. "4M" czyli mąka, mięso, miód i mleko w Repkach. W tym roku impreza odbędzie się 26 sierpnia. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 15.00 (przyjazd wystawców/stoisk do godziny 14.00).

Zapraszamy do zgłaszania stoisk. Osoby chętne prosimy o przesłanie całościowo wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl do 20.07.2018 r. W sprawie odpłatności za stoisko proszę dzwonić pod numer telefonu 797 091 197. Serdecznie zapraszamy.

Fromularz zgłozeniowy w wersji WORD (pobierz plik)

Formularz zgłoszeniowy w wersji PDF (pobierz plik)

4 lipca 2018