Plan Komunikacji 2023r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Warsztaty z dietetykiem

20 marca 2023

Zaproszenie na Kiermasz Wielkanocny

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny 01.04.2023 r. w Zagubku

14 marca 2023
Czytaj więcej o: Zaproszenie na Kiermasz Wielkanocny

Warsztat refleksyjny z realizacji LSR za 2022 r.

Przejdź do - Warsztat refleksyjny z realizacji LSR za 2022 r.

24 lutego zorganizowaliśmy warsztat refleksyjny podczas którego podsumowaliśmy roczną działalność stowarzyszenia, przeprowadzane nabory, zrealizowane przedsięwzięcia, budżet oraz realizowany plan komunikacji. Warsztat był doskonałą okazją  do refleksji nad tym co udało nam się zrealizować w 2022 roku jak również szansą do zastanowienia się nad tym co należałoby zmienić aby  działania przeprowadzane przez stowarzyszenie były realizowane jeszcze lepiej w przyszłości. Podczas warsztatu uczestnicy zastanowili się również nad potrzebami na przyszły okres programowania. Swoje pomysły zgłaszali w ramach prowadzonej dyskusji kończącej warsztat.

28 lutego 2023

Zaproszenie na Warsztat refleksyjny z realizacji LSR i działań LGD za 2022 r. oraz Warsztat partycypacyjny w zakresie podsumowania pierwszego etapu konsultacji oraz wstępnego opracowania celów i wskaźników.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety!

FUNKCJONOWANIE LGD W 2022 ROKU - ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY!

Jesteś mieszkańcem Gminy należącej do Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu”, znasz nasze Stowarzyszenie, interesujesz się ogłaszanymi przez nas naborami, przeprowadzanymi inicjatywami, organizowanymi wydarzeniami, jesteś osobą pełnoletnią wypełnij do 27 stycznia br. załączoną ankietę!

https://forms.gle/Z9g66VMyy6oSnVrr9

16 stycznia 2023