Jesteś tutaj: Start / KONKURSY / PROJEKTY GRANTOWE

PROJEKTY GRANTOWE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Szkolenie „Innowacyjne metody wykorzystania surowców wtórnych do produkcji mebli użytkowych”

Przejdź do - Szkolenie „Innowacyjne metody wykorzystania surowców wtórnych do produkcji mebli użytkowych”

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Arbasy zaprasza mieszkańców wsi Arbasy na szkolenie w ramach realizacji zadania pt. "Innowacyjne metody wykorzystania surowców wtórnych do produkcji mebli użytkowych" w terminie 3-4.06.2019 r. oraz 10-11.06.2019 r. w godz. 10.00-16.15. 

Szkolenie realizowane w ramach projektu grantowego pt. "Organizacja szkoleń mieszkańcom obszaru SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu", w tym z grup defaworyzowanych określonych w LSR, poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014-2020 oraz Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 Stowarzyszenia ,,Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu".

28 maja 2019

Szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru LGD.

Przejdź do - Szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru LGD.

Podlaskie Stowarzyszenie Gmin w dniu 25.04.2019 r. zorganizowało szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru LGD.

26 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru LGD.

Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie

Przejdź do - Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie

Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie w zakresie poznania oferty turystycznej obszaru SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, które odbędzie 25 kwietnia 2019 r.    Szkolenie skierowane jest doprzewodników turystycznych, przedstawicieli urzędów miast, gmin, powiatów, domów kultury odpowiedzialnych za turystykę, promocję, informację turystyczną, przedsiębiorców, przedstawicieli NGO, osób prowadzących lub zamierzających rozpocząć działalność turystyczną,z gmin należących do Podlaskiego Stowarzyszenia Gmin tj. powiatu łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i siemiatyckiego.

9 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Podlaskie Stowarzyszenie Gmin zaprasza na szkolenie

Cykl szkoleń w zakresie produkcji ekologicznej z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych

Stowarzyszenie ,,Centrum na Wschodzie" zaprasza na cykl szkoleń w zakresie produkcji ekologicznej z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych. Pierwsze szkolenie pt. "Jak przestawić gospodarstwo na produkcję ekologiczną"? ktore odbędzie się 8.03.2019 r. w godz. 9:30 - 15:30 w Klimczycach-kolonia 11, 08-220 Sarnaki.

22 lutego 2019
Czytaj więcej o: Cykl szkoleń w zakresie produkcji ekologicznej z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych