Za nami niezwykły Rajd Rowerowy „Szlakiem Pałaców, Dworów i Sadów Nadbużańskich – Rowerowa Noc Muzeów”!
Choć pogoda momentami próbowała nas zaskoczyć uczestnicy pokazali prawdziwego ducha rajdu! Deszcz nie przeszkodził we wspólnej przygodzie, a wręcz dodał wydarzeniu wyjątkowego klimatu i jeszcze większej integracji
To był dzień pełen energii, uśmiechu, pięknych krajobrazów i niesamowitej atmosfery
Wspólnie przemierzyliśmy malownicze trasy Doliny Bugu, odwiedziliśmy wyjątkowe miejsca i pokazaliśmy, że pasji do rowerów nie zatrzyma żadna prognoza pogody
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, wytrwałość i fantastyczną atmosferę na całej trasie!
Ogromne podziękowania kierujemy również do partnerów, samorządów, służb zabezpieczających, wolontariuszy oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia
To dzięki Wam ten rajd był tak wyjątkowy!
Do zobaczenia na kolejnych nadbużańskich wydarzeniach!
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
Partnerzy wydarzenia:


