W dniu 12.05.2026 r. zorganizowaliśmy w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Siemiatyczach szkolenie skierowane do osób poszukujących zatrudnienia w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Szkolenie miało na celu aktywizację osób poszukujących zatrudnienia oraz wsparcie ich w wejściu na rynek pracy poprzez rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w ramach ogłoszonego naboru wniosków na start DG.
Szkolenie zrealizowano w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2023-2027 z Planu Komunikacji na 2026 w ramach działania: Animacja grupy w niekorzystnej sytuacji w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego+.


