Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"Strona główna

Aktualności

Aktywna integracja nad Bugiem społeczności Serpelic

Powiększ zdjęcie

Sprawozdanie z konsultacji społecznych lokalnych kryteriów wyboru zadań

Zgodnie z § 30 ust. 2 Procedury wyboru i oceny Grantobiorców w ramach projektów grantowych Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" LGD publikuje sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych w zakresie zmiany lokalnych kryteriów wyboru zadań – pobierz plik.

19 września 2019
Czytaj więcej o: Sprawozdanie z konsultacji społecznych lokalnych kryteriów wyboru zadań

Spotkanie konsultacyjne

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” 27.09.2019 r. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół w Drojiczynie ul. Warszawska 51 organizuje spotkanie konsultacyjne celem przedstawienia projektu zmian w lokalnych kryteriach wyboru operacji. W dalszej części spotkania odbędzie się dyskusja w zakresie proponowanych zmian. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie się na spotkanie telefonicznie lub e-mailowo na adres kierownik@tygieldolinybugu.pl do dnia 25.09.2019 r.

18 września 2019
Czytaj więcej o: Spotkanie konsultacyjne

"Moja SMART wieś”

Konsultacje społeczne – lokalne kryteria wyboru operacji

          Na podstawie części III § 4 ust. 1 Procedury wyboru i oceny operacji w ramach wdrażania LSR 2014-2020 Stowarzyszenia ,,Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” przeprowadza się konsultacje społeczne w zakresie zmian w lokalnych kryteriach wyboru operacji.

Wniosek o zmianę lokalnych kryteriów wyboru operacji – pobierz plik

Propozycja zmian w lokalnych kryteriach wyboru operacji – pobierz plik

Zachęcamy do zgłaszania propozycji na formularzu konsultacyjnym zamieszczonym poniżej!

Formularz konsultacyjny - pobierz plik

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 797 091 197. Wypełniony Formularz konsultacyjny należy dostarczyć do biura SLGD „Tygiel Doliny Bugu” najpóźniej do 30.09.2019 r. do godz. 15:00 pocztą tradycyjną na adres: ul. Warszawska 51 lok.7, 17-312 Drohiczyn, osobiście do biura LGD lub przesłać mailem na adres: kierownik@tygieldolinybugu.pl.

12 września 2019
Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne – lokalne kryteria wyboru operacji

„Kolorowy plac zabaw” – zagospodarowanie terenu poprzez budowę placu zabaw w miejscowości Ceranów.

Powiększ zdjęcie

DOŻYNKI POWIATOWE ORAZ POŻEGNANIE LATA W SARNAKACH

Projekt współpracy Rzeki atrakcyjne turystycznie

Powiększ zdjęcie

SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu” zrealizowała we współpracy z Stowarzyszeniem LGD „Bądźmy Razem” oraz LGD „Równiny Wołomińskiej” I etap projektu pt. „Rzeki atrakcyjne turystycznie”. Na terenie LGD „Bądźmy Razem” w Węgrowie powstała ławka solarna, w miejscowości Oszczerze i Łochowie altana oraz w miejscowości Ziomaki i Łochów toaleta. W miejscowościach Urle, Borzymy, Zawiszyn, Jadów, Strachów należących do LGD „Równiny Wołomińskiej” powstały altany. Obszar SLGD "Tygiel Doliny Bugu" to 25 gmin. Na naszym terenie zbudowano altany w następujących miejscowościach: powiat siemiatycki – Siemiatycze, Kąty, Grodzisk, Arbasy, Wilanowo, Milejczyce, Chanie-Chursy, Osnówka i Korzeniówka – Duża, powiat łosicki – Nowe Litewniki, Mężenin, Korczówka, Łosice, Huszlew, Wólka-Nosowska, powiat siedlecki – Łęczycki, Góry, Kamianki-Czabaje oraz powiat sokołowski – Sterdyń, Wasilew Szlachecki, Kupientyn, Rytele-Wszołki, Mołożew – Wieś, Kosów Lacki i Budy Kupientyńskie.           

6 września 2019
Czytaj więcej o: Projekt współpracy Rzeki atrakcyjne turystycznie

MAGIA LAT-20

Wizyta studyjna w Bieszczady

Powiększ zdjęcie

W dniach 27-30 sierpnia br. ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 organizowaliśmy wizytę studyjną w Bieszczady, w której uczestniczyli pracownicy, członkowie, przedsiębiorcy i przedstawiciele NGO działający lub planujących działać w sferze turystyki, produktów i usług lokalnych zrzeszeni w LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”. Wizyta przyczyniła się do poznania dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu ekoturystyki i turystyki, przedsiębiorczości społecznej, tworzenia sieci współpracy oraz produktów lokalnych jak również nawiązania kontaktów pomiędzy LGD.

 

4 września 2019
Czytaj więcej o: Wizyta studyjna w Bieszczady

Konkurs pn. Moja SMART Wieś