Inne działania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy do projektu "Tu jest moje miejsce"

30 maja 2019

XXVIII Dni Mielnika

XIII Festiwal Korowaja Mielnickiego

Przejdź do - XIII Festiwal Korowaja Mielnickiego

Życzenia Wielkanocne

15 kwietnia 2019

"Z Kujawskim pomagamy pszczołom"

 

Fundacja "Za górami, za lasami" serdecznie zaprasza do udziału w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Na zwycięzców czekają granty o łącznej wartości 100.000 złotych.

12 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: "Z Kujawskim pomagamy pszczołom"

Wystawa rzeźby Jakuba Łęckiego i grafiki Piotra Szulkowskiego w nowych przestrzeniach ekspozycyjnych Pałacu w Korczewie

Przejdź do - Wystawa rzeźby Jakuba Łęckiego i grafiki Piotra Szulkowskiego  w nowych przestrzeniach ekspozycyjnych Pałacu w Korczewie

Fundacja „Pałac w Korczewie” zaprasza na wystawę artystów związanych z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W odnowionych salach, odrestaurowanej oranżerii oraz pałacowym parku wyeksponowane zostaną rzeźby profesora Jakuba Łęckiego oraz grafiki Piotra Szulkowskiego. Tą wystawą prezes Fundacji Beata Ostrowska-Harris symbolicznie otwiera przestrzenie pałacu dla artystów, którzy od zawsze są mile widziani w Korczewie. Wystawa potrwa od 28.04 do 30.09.2019.

11 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Wystawa rzeźby Jakuba Łęckiego i grafiki Piotra Szulkowskiego w nowych przestrzeniach ekspozycyjnych Pałacu w Korczewie

"Dni Otwarte Funduszy Europejskich"

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 10-12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

5 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: "Dni Otwarte Funduszy Europejskich"

„Turystyka na obszarach wiejskich”

Ośrodek Animacyjno-Doradczy Warmia Mazury Lokalnie 3 Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych Stopa zaprasza na Jednodniowe szkolenia specjalistyczne dla organizacji wiejskich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy ramach projektu „Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa”.
Szkolenie pt.: ”Turystyka na obszarach wiejskich”  odbędzie się 8 kwietnia 2019 r., w Mikołajkach (warmińsko-mazurskie) Hotel Amax, 11-730 Mikołajki, al. Spacerowa 7.

5 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: „Turystyka na obszarach wiejskich”

„Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI KONKURSU 

NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO.

 

20 marca 2019
Czytaj więcej o: „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

TRADYCYJNA KUCHNIA POLSKA SZANSĄ NA OSOBISTY ROZWÓJ ZAWODOWY

IV Międzynarodowym Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek