Warsztaty Design Thinking 26-27 października br. Drohiczyn-Łosice

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 października 2015

Informujemy, iż w ramach projektu pt. "Młody Obywatel - Program Przedsiębiorczości i Partycypacji w życiu publicznym młodzieży z obszaru SLGD "Tygiel Doliny Bugu" odbędą się warsztaty design thinking -praca projektowa i poszukiwanie kreatywnych rozwiązań dla uczniów zgłoszonych do projektu, w następujących terminach i miejscach:

- 26 października br. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół w Drohiczynie, ul. Warszawska 51 lok 7, 17-312 Drohiczyn dla uczniów szkół gimnazjalnych w Drohiczynie, Perlejewie, Milejczycach, Repkach, Sterdyni, Dziadkowicach, Jabłonnie Lackiej, Kosowie Lackim oraz Liceum Ogólnokształcącego w Kosowie Lackim;

- 27 października br. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach, ul. Szkolna 5, 08-200 Łosice dla uczniów szkół gimnazjalnych w Łosicach, Sarnakach, Platerowie, Przesmykach, Paprotni, Starej Kornicy, Huszlewie.

Warsztaty są finansowane w ramach projektu pt. "Młody Obywatel - Program Przedsiębiorczości i Partycypacji w życiu publicznym młodzieży z obszaru SLGD "Tygiel Doliny Bugu" z priorytetu "Aktywni obywatele" Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.